Kokosový esenciálny olej frakcionovaný

Výrobca: dōTERRA

Kód produktu: DT31640001

Dostupnosť: Skladom

Cena: 22,40€

doTERRA® Frakcionovaný  kokosový olej je 100%  prírodný olej, ktorý sa okamžite vstrebáva do pokožky, čo z neho robí ideálny olej na masážne terapie. Jeho páperovo ľahký zvláčňujúci efekt poskytuje upokojujúcu bariéru bez zanášania pórov a je vynikajúci pre suchú alebo problémovú pokožku. Zanecháva pokožku so zamatovo jemným pocitom, a nie je mastný ako iné rastlinné nosné oleje. Dokonale sa zmiešava so všetkými esenciálnymi olejmi a je bez farby, bez vône, nerobí škvrny ani sa nekazí. Pri masážnom použítí sa využíva ako nosný olej na riedenie esenciálnych olejov.

 

VÝHODY RIEDENIA:  Riedenie esenciálnych olejov, predtým, než si ich aplikujete, je skvelým spôsobom, ako zredukovať reakcie citlivej pokožky na určité esenciálne oleje, bez toho aby to ovplyvnilo ich efektívnosť. Riedenie je jeden z najdôležitejších aspektov efektívnej masážnej aplikácie. Keď sa základné (rastlinné) oleje používajú správne, zistilo sa, že zlepšujú masážnu aplikáciu esenciálnych olejov prostredníctvom niekoľkých ciest. Vyparovanie je primárny problém masážnej aplikácie, keďže telesné teplo a koža predstavujú dosť veľký problém. Jedna z najdôležitejších výhod riedenia je, že spomaľuje vyparovanie prchavých aromatických látok, z veľkej časti prostredníctvom jedného zo základných zákonov dynamiky tekutín: zmenšenie povrchovej oblasti látky vystavenej vzduchu zmenšuje rýchlosť vyparovania. Keď sú esenciálne oleje riedené, ich chemické zložky preukázateľne prechádzajú epidermou efektívnejšie, než keď ich aplikujeme priamo. Najdôležitejšie je, že akákoľvek látka, ktorá má skoro neutrálne pH, ako napr. dōTERRA® Frakcionovaný kokosový olej, nie je schopný zmeniť chemické zloženie esenciálneho oleja. Používanie doTERRA Frakcionovaného kokosového oleja má okrem zlepšovania efektívnosti aplikácie j ďalšie výhody. Má ľahký zvláčňujúci efekt a je výborný pre pokožku. Na rozdiel od iných rastlinných olejov, nezanecháva mastný povrch, ani sa nebije s inými vlastnosťami oleja, ktorý nesie. Frakcionovaný kokosový olej dōTERRA je tiež veľmi stabilný, takže sa nemusíte obávať, že sa vám pokazí. 

 

Fractionated Coconut Oil – 115 ml

Čo by ste mali vedieť o esenciálnych olejoch dōTERRA:

ČO SÚ ESENCIÁLNE OLEJE?

Prírodné aromatické zložky z rastlín
Získavajú sa parnou destiláciou alebo lisovaním za studena
Sú účinné, bezpečné bez vedľajších účinkov

AKO SA POUŽÍVAJÚ?
Esenciálne oleje je možné používať tromi spôsobmi –  aromaticky, masážne alebo vnútorne.
Aromaticky
Tieto oleje niekedy nazývame aj aromatické (známa je metóda  aromaterapia), pripadne sa nazývajú aj éterické oleje. Tieto esenciálne oleje  je možné inhalovať (napr. rozotrieť kvapku oleja na rukách a priložiť obe ruky k nosu) alebo rozptýliť (napríklad kvapkou v odparovači na radiátore)  pričom:
–          Ovplyvňujú náladu
–          Otvárajú dýchacie cesty
–          Čistia prostredie (zabíjajú patogény zo vzduchu)

Masážne
Aplikujte priamo na kožu pre systemické alebo lokalizované účinky

Vnútorne
dōTERRA esenciálne oleje sú oleje Čistej certifikovanej terapeutickej triedy (CPTG) to znamená, že je možné ich použiť aj vnútorne a to:
–          V prázdnej kapsuli
–          Pod jazyk
–          V pohári vody, džúsu alebo mlieka
–          Na lyžičke s medom
 

Ďalšie užitočné informácie nájdete na www.hebivital.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: